fbpx
PROGRAM MENTORINGOWY

Zapanuj nad jedzeniem.

Osiągnij swój wymarzony rozmiar. Na stałe!

Wszystko, czego potrzebujesz, by uwolnić się od diet! Naucz się, jak jeść, zaopiekuj się sobą, wzmocnij swoją siłę woli i znajdź motywację. Schudnij unikając efektu jojo.

Masz dość diet i kolejnych narzucanych przez siebie ograniczeń żywieniowych?

Chciałabyś wreszcie schudnąć bez efektu jo-jo, ale wciąż powracasz do starych nawyków żywieniowych i kilogramów sprzed podjęcia próby?

Mogłabyś mieć czas dla siebie, ale nie potrafisz się zorganizować?!

Wiesz, że jedzenie słodyczy i innych przekąsek Ci nie służy. Gubisz się w tym, co możesz jeść, a czego nie? Nie do końca wiesz, jak ułożyć sobie posiłki w ciągu dnia?

Czujesz, że stres i emocję nierzadko skutkują jedzeniem większych, niż jest to potrzebne, ilości jedzenia?

Wyobraź sobie…

Wyobraź sobie, że masz już tę wymarzoną masę ciała. Dużo lepiej znasz siebie i mechanizmy, które Tobą kierują. Jesteś świadoma swojego ciała i umysłu. Powrót do dawnej masy ciała już Ci nie grozi. Piękna wizja prawda?

W tym programie pokażę Ci, jak krok po kroku zmienić nawyki zarówno od strony żywieniowej, jak i mentalnej. Wiesz przecież, że odchudzanie zaczyna się w głowie. Pokażę Ci jak pracować nad siłą woli / samokontrolą i własnymi myślami. Podzielę się z Tobą własnym doświadczeniem, dzięki któremu ja sama, ale też moi pacjenci, uwolniliśmy się od nawykowego jedzenia.

O mnie

Cześć, jestem Dorota!

Jestem dietetykiem i psychodietetykiem. Ogromnie cenię w sobie empatię i umiejętność słuchania. Wiem, że te cechy są niezbędne w mojej pracy, w której coraz częściej uznaje wyższość psychologii nad dietetyką. Codziennie zgłębiam wiedzę nt. naszej psychiki i mechanizmów, jakie nami kierują. Jest to coś, co mnie absolutnie pasjonuje. Wiem, że ta wiedza jest niezbędna, abym mogła jeszcze lepiej móc pomagać innym. Ta wiedza, jest potrzebna też mi samej.

Od kiedy pamiętam, zmagam się z uzależnieniem od słodyczy. Nie zawsze też miałam dobre zdanie o sobie samej. Wciąż pracuje nad akceptacją siebie w takiej wersji, jaka jest aktualnie. Uwierz mi, dobre relację z samą sobą, zawsze zaprocentują w relacji z własnym ciałem i jedzeniem.

Program, do którego Ciebie zapraszam, tworzyłam w oparciu o własne obserwację w czasie mojej 8-letniej praktyki dietetycznej. Wierzę, że przerabiając kolejno lekcje i moduły otrzymasz tyle samo energii do działania, ile ja, kiedy nagrywałam je dla Ciebie. Treści natomiast staną się najlepszą bazą do zmiany 😘

moduły kursu

Co znajdziesz wewnątrz kursu: „Zapanuj nad jedzeniem. Osiągnij swój wymarzony rozmiar. Na stałe!”

Moduł I: Poznajmy się ❤️

Pierwszy tydzień jest czasem obserwacji, ustalania najgłębszej motywacji i pragnienia, a także poszukiwania alternatywy dla jedzenia w czasie, kiedy dopadają Cię silne emocje i stres. To czas, by zastanowić się nad tym, jak dotychczas wyglądały Twoje próby odchudzania, co było w nich dobre, a co nie. To czas, by wyciągnąć lekcję z dotychczasowych działań i dzięki temu, stać silniejszą. ❤️

Moduł II: Zapraszam Cię na obiad 🥘

Chcę, żebyś zdała sobie sprawę, że jedzenie to nie jest nasz wróg, ale sprzymierzeniec. Znajdziesz tu informację o tym, jak budować swój posiłek. Co jest ważne, a czym w ogóle nie potrzebujemy się przejmować. Przekażę Ci tu sposoby na szybkie posiłki.

Jeśli byłaś już na diecie, to wiesz ile stresu kosztowało Cię wyjście do restauracji czy wyjazd na wakacje. Dlatego właśnie tu, powiem Ci, jak radzić sobie w takich sytuacjach.

Słowem: to moduł, który przygotuje Cię do zmiany nawyków żywieniowych.

Moduł III: Czy pójdziesz ze mną na spacer? 🌳

Kiedy zmienia się nasze podejście do jedzenia, zmienia się też to, co ląduje na naszym talerzu. Jeśli jednak zmienimy zawartość talerza, a nie przepracujemy tego w głowie, nic – tak naprawdę – nie zmieni się w naszym życiu. Będziemy tu mówić o sile woli, stresie, podświadomości i uważności. Zwrócę Twoją uwagę również w stronę medytacji, wskazując jej wpływ na Twoją masę ciała i odżywianie się. Zapewniam Cię, że ten „spacer” da Ci siłę i narzędzia do zmiany.

BONUSY

Trzy tygodnie intensywnej pracy nad zmianą nawyków żywieniowych chcę wesprzeć, dając Ci dodatkowo…

…dwa DWA BONUSY o wartości 450 zł.

BONUS 1: Sprawdzone posiłki z obliczoną wartością kaloryczną i odżywczą na każdą porę dnia. 🥑

Plik .pdf zawierający przemyślane i dopracowane posiłki na każdą porę dnia, które mają być dla Ciebie inspiracją. Dzięki nim, łatwiej będzie Ci poradzić sobie z porzuceniem restrykcyjnej diety na rzecz stałej zmiany nawyków żywieniowych.

Zobacz fragment pliku 👓

WARTOŚĆ – 250 zł

BONUS 2: Dwa grupowe spotkania na zoom (czas nieograniczony). 💻

Spotkania odbędą się w pierwszym i ostatnim tygodniu programu. Będzie to idealny czas do rozmowy na tematy, których nie da się omówić pisząc. Być może będziesz miała jakieś pytania, wątpliwości… Dzięki wypowiedziom innych osób, będziesz mogła też czerpać wartość z ich doświadczenia.

WARTOŚĆ – 200 zł

PODSUMOWUJĄC, CO OTRZYMASZ?

Co znajdziesz wewnątrz kursu:

„Zapanuj nad jedzeniem. Osiągnij swój wymarzony rozmiar. Na stałe!”

2 grupowe spotkania na żywo przez aplikację ZOOM

Czas na pytania, odpowiedzi, rozmowę, wsparcie, poznanie się, czerpanie z doświadczenia innych.
h

Materiały dodatkowe w formie .pdf - wiedza i ćwiczenia

Otrzymasz trzy workbooki (tzw. zeszyty ćwiczeń). Po jednym dla każdego modułu. Ufam, że ułatwią Ci pracę i pokierują w odpowiednią stronę.

Dwa fantastyczne bonusy

Pierwszy bonus to posiłki na każdą porę dnia, z których będziesz mogła czerpać inspirację. Drugi to grupowe spotkania on-line, o których przeczytasz powyżej.
v

Wspierająca społeczność na zamkniętej grupie na FB

Z doświadczenia wiem, że grupa osób mających podobne problemy i podobny cel potrafi wspierać się najlepiej na świecie. Nikt Ciebie tak nie zrozumie, jak osoba, która przechodzi dokładnie to samo co Ty.

7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy

Gdybyś, po dołączeniu do programu, uznała że to jednak nie dla Ciebie, możesz – w ciągu 7 dni – podjąć decyzję o rezygnacji.
Z

Możliwość dołączenia do kolejnych grup kursowych + zdobycia aktualizacji programu

Trzy tygodnie to nie jest wystarczający czas, do pełnej zmiany nawyków żywieniowych. Być może okażę się, że będziesz potrzebowała mojego wsparcia znacznie dłużej. Nie obawiaj się. W trakcie programu powiem Ci, jak możesz zostać ze mną w kontakcie nawet do roku, nie płacąc nic dodatkowo.
Bądź ze mną 😊

Zapraszam Cię do udziału w programie.

Jeśli masz do mnie jakieś pytania? Chętnie odpowiem…

Nabór do kolejnej edycji rozpocznie się w listopadzie.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Opinie o współpracy

Dlaczego warto pracować ze mną?

W mojej pracy często słyszę, że jeżeli kobieta chce coś zmienić zaczyna od włosów… Zmiana na głowie ma niejako wspierać zmianę w głowie.
Od zawsze się odchudzam i dzięki rozmowie z Dorotą zrozumiałam (naprawdę do mnie dotarło 🙂 ), że z odchudzaniem jest odwrotnie – odchudzanie zaczyna się w głowie. Przynajmniej powinno. Nasza długa ( 🙂 ) rozmowa pozwoliła mi wyłapać błędne założenia, dała pocieszenie i przekonanie, że traktując siebie z szacunkiem i podchodząc do siebie po dobroci można dużo więcej. Cały czas pracują we mnie słowa Doroty – „Jeżeli masz dobry stosunek do jedzenia, to nie masz problemu.” Cały czas się uczę tego dobrego podejścia, ale mam już konkretne rezultaty – 1 rozmiar ubrań mniej (tak na dobry początek).
Dziękuję Ci Dorotko za Twoją empatię, zaopiekowanie, zrozumienie i wsparcie 🤗🌞 🙂

Jolanta, 39 l.

Skorzystałam z konsultacji u Doroty związanej z utrzymaniem wymarzonej wagi ciała. Mam za sobą kilka prób odchudzania – również pod opieką dietetyka. Wszystko bywało dobrze, do momentu, w którym kończył się jadłospis i zyskiwałam więcej swobody w komponowaniu posiłków. Dorota pomogła mi nazwać przyczyny, które były związane z podjadaniem i powiązać je z emocjami. Otrzymałam też kilka trafnych wskazówek co do komponowania posiłków i zakupów – teraz widok półek ze słodyczami i chipsami jest mi obojętny i nie czuję przymusu kupna kolejnych pocieszaczy po trudnym dniu. Mimo, że mieszkam z trzema miłośnikami słodkości i kalorycznych przegryzek, niezdrowe przekąski nie rządzą już u mnie. Odzyskałam kontrolę nad nimi i wierzę, że uda mi się utrzymać wymarzoną zdrową sylwetkę na dłużej. Dziękuję Doroto 🙂
Agnieszka, 34 l.

Dziękuję z całego serca za pierwszą część programu, która pozwoliła mi zrozumieć, że bez uważności i pracy ze świadomością oraz medytacji i spokojnego tempa w jedzeniu trudno jest wyjść ze starych wzorców myślowych i uzyskać wymarzone ciało… Nauczyłam się jeść powoli i świadomie, zachcianki tłumie spowolnionym oddychaniem i zwróceniem uwagi na przyjemne uczucia… Często wizualizuje siebie jako szczupłą osobę… I codziennie dziękuję za zdrowie i piękno, jakie mam w sobie 🙂 …dziękuję za Twój czas wniesiony w szerzenie dobrych nawyków i chęć pomocy takim jak ja Dorotko 🌹

Małgosia, 50 l.

Program sięga głęboko do przyczyn takiego, a nie innego stanu relacji z jedzeniem i daje narzędzia do zmiany, przy założeniu współpracy ze strony klienta. Dzięki tej pracy jem uważniej. Dotyczy to komponowania posiłków, pór jedzenia, ale też samego momentu spożywania. Jem więcej warzyw. Mniej podjadam. Wydaje mi się, że mam więcej energii i sił, niż zwykle o tej porze roku.
Przy ochocie na słodycze włączam refleksję „Skąd się to bierze? Jaką potrzebę chcę zaspokoić? Czy mogę to zrobić inaczej? Czy ten słodycz mi pomoże?”. Nie wpycham ich w siebie bezrefleksyjnie. Zauważyłam, że gdy jem słodycze, ich porcje są mniejsze niż kiedyś, zjadam je bardziej uważnie. Jem mniej słodyczy kupnych. Częściej przygotowuje w domu zdrowsze wersje, np. ciasteczka owsiane bez cukru, zamiast tego z miodem, bananem czy rodzynkami, ewentualnie odrobiną ksylitolu.
Rozmawiając z Dorotą o moich problemach, miałam poczucie, że patrzy ona nie tylko na kwestie związane z tym co, ile i kiedy jem, ale na całokształt mojego funkcjonowania i samopoczucia psychofizycznego. Odzwierciedlały to również materiały kursowe. Zaprowadziły mnie one do praktykowania większej uważności na siebie. Zwolniłam w życiu. Zaczęłam bardziej słuchać sygnałów, które daje mi mój organizm i śmielej uwzględniać swoje granice. Myślę, że nauczyłam się większego szacunku dla samej siebie i tego, żeby traktować siebie bardziej poważnie – słuchać swoich potrzeb tak, jakbym słuchała potrzeb innej bardzo bliskiej mi osoby.
Droga potencjalna Uczestniczko tego programu, jeśli szukasz kogoś, kto spojrzy na Ciebie całościowo, a nie tylko na wycinek Twojego życia związanego z ilością kalorii… Jeśli masz świadomość, że praca nad kompulsywnym jedzeniem, to głębsza praca nad sobą – trafiłaś w dobre ręce!
Kasia, 29 l.

Ja już swoje życie wygrałam dzięki Pani Dorocie 🙂 -20 kg, ciąża, a po niej powrót właściwie bez wysiłku – zmiana nawyków na zawsze – to nie dieta, to już moja codzienność 🙂
Kasia, 29 l.

Program, który oferuje Dorota jest wyjątkowy. Jest nastawiony na oswojenie emocji towarzyszących procesowi odchudzania. Bardzo porządkuje myśli, plany, pomaga wyznaczyć cel i daje wszelkie potrzebne narzędzia, by do niego dojść 🙂 Dorota mnie ujmuje za każdym razem 🙂 Kobieta, której inspiracji mogę słuchać i której ufam. Empatia, ciepło, dobroć i szczerość. Cotygodniowe spotkania live – świetny motywator, nieocenione wsparcie taktyczno-psychologiczne.

Co się zmieniło po programie?

Zmieniła się moja świadomość dotycząca jedzenia, rozwinęłam samoświadomość. Pierwszy raz w życiu zaczynam świadomie dokonywać wyborów żywieniowych. Mam pokusy, oczywiście ( np. żeby wracając do domu kupić coś pysznego…). Tylko teraz w 99% przypadków nie ulegam, a jeżeli wchodzę do sklepu wybieram… ogórki kiszone 😀 lub parę suszonych śliwek. Dla mnie to fundamentalna zmiana!

Dlaczego polecam ten program?

Jeżeli marzy Ci się rozwiązanie nie na miesiąc, lecz na całe życie, to chyba podjęłaś już decyzję. Jeżeli oprócz uregulowania kwesti posiłków chcesz nauczyć się traktować siebie z szacunkiem i dobrocią, to ten program jest dla Ciebie 🙂

Jolanta, 39 l.

Program ten jest wyjątkowy i inny od wszystkich kursów, jakie znam i w których brałam udział. Fundamentalną i bardzo istotną różnicą jest fakt, że program skupia się na rozwiązaniu nie skutku problemu (w tym przypadku nadwaga), ale jego przyczynach. Szczególnie cenne i wartościowe były dla mnie wskazówki (jak postępować w danej sytuacji). Poszerzyłam swoją świadomość dotyczącą moich nawyków żywieniowych. Wskazówki te były niezwykle cenne, ale też proste na tyle, że wprowadziłam je do codziennego życia. Bez wsparcia Doroty, jej wiedzy i wielkiej empatii, nie myślałabym teraz tak, jak myślę. Wiem, że dużo pracy jeszcze przede mną, ale wiem też jak postępować. A co najważniejsze, wiem też jak nie postępować i co mnie gubi. Bez odpowiedniego myślenia i podejścia do diety nasz problem nie rozwiąże się w sposób stały. Efekty będą, ale bardzo krótkotrwałe. Jeśli chcemy zmienić coś w swoim życiu, np. schudnąć, potrzebujemy zajrzeć głęboko, do przyczyny problemu. Często jest nią emocjonalne jedzenie. Dopiero wtedy, kiedy zaczniemy pracować nad sobą, a nie skupiać całą swoją uwagę na masie ciała, chudnięcie stanie się skutkiem ubocznym.

Joanna, 24 l.

Program sięga głęboko do przyczyn takiego, a nie innego stanu relacji z jedzeniem i daje narzędzia do zmiany, przy założeniu współpracy ze strony klienta. Dzięki tej pracy jem uważniej. Dotyczy to komponowania posiłków, pór jedzenia, ale też samego momentu spożywania. Jem więcej warzyw. Mniej podjadam. Wydaje mi się, że mam więcej energii i sił, niż zwykle o tej porze roku.
Przy ochocie na słodycze włączam refleksję „Skąd się to bierze? Jaką potrzebę chcę zaspokoić? Czy mogę to zrobić inaczej? Czy ten słodycz mi pomoże?”. Nie wpycham ich w siebie bezrefleksyjnie. Zauważyłam, że gdy jem słodycze, ich porcje są mniejsze niż kiedyś, zjadam je bardziej uważnie. Jem mniej słodyczy kupnych. Częściej przygotowuje w domu zdrowsze wersje, np. ciasteczka owsiane bez cukru, zamiast tego z miodem, bananem czy rodzynkami, ewentualnie odrobiną ksylitolu.
Rozmawiając z Dorotą o moich problemach, miałam poczucie, że patrzy ona nie tylko na kwestie związane z tym co, ile i kiedy jem, ale na całokształt mojego funkcjonowania i samopoczucia psychofizycznego. Odzwierciedlały to również materiały kursowe. Zaprowadziły mnie one do praktykowania większej uważności na siebie. Zwolniłam w życiu. Zaczęłam bardziej słuchać sygnałów, które daje mi mój organizm i śmielej uwzględniać swoje granice. Myślę, że nauczyłam się większego szacunku dla samej siebie i tego, żeby traktować siebie bardziej poważnie – słuchać swoich potrzeb tak, jakbym słuchała potrzeb innej bardzo bliskiej mi osoby.
Droga potencjalna Uczestniczko tego programu, jeśli szukasz kogoś, kto spojrzy na Ciebie całościowo, a nie tylko na wycinek Twojego życia związanego z ilością kalorii… Jeśli masz świadomość, że praca nad kompulsywnym jedzeniem, to głębsza praca nad sobą – trafiłaś w dobre ręce!
Kasia, 29 l.

Czy ten program jest dla mnie?

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy program jest właśnie dla Ciebie, przeczytaj poniżej o kobiecie, która jest idealną odbiorczynią. Czy w tym opisie, odnajdujesz siebie?

🦅 Kobieta gotowa na zmianę, która powodów sukcesów, ale też niepowodzeń szuka w sobie – wewnątrz, a nie na zewnątrz…
💄 Kobieta, która często sięga po jedzenie z tytułu nie głodu, a emocji, stresu czy jak może się wydawać, po prostu nudy..
💻 Kobieta, która je nawykowo, tzn. konkretna czynność, np. oglądanie telewizji, wyzwala apetyt na coś do jedzenia…
👠 Kobieta, która nie liczy na szybkie odchudzanie, a na osiągnięcie wymarzonej masy ciała – wreszcie – na stałe lub nie chce się odchudzać, ale utrzymać aktualną masę ciała…
🥑 Kobieta, która chce zmienić swoje nawyki żywieniowe na stałe, bo zależy jej nie tylko na utracie masy ciała, ale również na zdrowiu…
❤️ Kobieta, dla której rozwój duchowy jest ważny. Która wie, że zbudowanie poczucia własnej wartości jest niezbędne, żeby poprawić relację z własnym ciałem i jedzeniem. I wreszcie kobieta, która chcę odnaleźć siebie autentyczną i pokochać dokładnie taką jaka jest. 🌈Kobieta, która jest zdrowa.*

*W programie dopuszczam uczestnictwo kobiet, cierpiących na choroby, na które jedzenie nie ma bezpośredniego wpływu, a także jednostki, dla których sposób odżywiania jest tożsamy, ze sposobem żywienia przy nadwadze i otyłości: niedoczynność tarczycy, insulinooporność (lub uregulowana cukrzyca), nadciśnienie (w tym problemy z profilem lipidowym), problemy ze strony układu pokarmowego (wzdęcia, zaparcia, zgaga). W programie nie będą omawiane jednostki chorobowe. W proponowanych przeze mnie daniach będą umieszczone krótkie notki, jeśli dana choroba (z powyższych) wyklucza dany posiłek.

Dołącz do programu już teraz!

796,00 

✅ 2 grupowe spotkania na żywo przez aplikację ZOOM

✅ materiały w formie .pdf, wspierające i ułatwiające Twoją pracę

✅ 2 fantastyczne bonusy, o których przeczytasz powyżej 👆

✅wspierająca społeczność na zamkniętej grupie facebook’owej

✅możliwość przedłużenia mojego wsparcia bez dodatkowych kosztów 🧘‍♀

Słowem: w tym programie otrzymasz mnóstwo wartościowej wiedzy, głębokiej motywacji i narzędzi, umożliwiających Twoja przemianę! 💙

Kupując program mentoringowy, oszczędzasz

Program online to wysoka wartość za niską cenę.

Za godzinną konsultację na żywo ze mną wraz z zaleceniami indywidualnymi zapłacisz 250 zł. Jeśli dodasz do tego kolejne 30-minutowe spotkania motywacyjno-edukacyjne, niezbędne w procesie zmiany, zapłacisz za każde z nich 100 zł. Licząc ilość wiedzy, jaką przekażę Ci w programie, potrzbowałabyś odbyć min. 10 takich spotkań + 2 konsultację, które tutaj będziesz miała w formie spotkania na zoom. Jak łatwo policzyć byłby to w sumie koszt 1500 zł.

W ramach kursu online: „Zapanuj nad jedzeniem. Osiągnij swój wymarzony rozmiar. Na stałe!” masz ciągłe wsparcie przez 3 tygodnie i możliwość przedłużenia go, bez dodatkowych opłat, aż na rok. Otrzymasz workbooki do pracy i aż 19 edukacyjnych video. Spotkamy się też na żywo, dzięki czemu będziemy mogły porozmawiać i skupić się wyłącznie na Twoich problemach.

Wszystko za jedyne 398 zł.

Oszczędzasz w ten sposób kilkaset złotych. Sama zobacz 👉

FAQ:

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, napisz do mnie: kontakt@dorotaszpiler.pl.

Kiedy startuje kurs?

Kurs startuje 15 listopada 🙂

Jem pod wpływem emocji. Czy kurs jest dla mnie?

Zdecydowanie kurs jest dla Ciebie. Ucząc się uważności i mechanizmów powstania pewnych sytuacji i zachowań, możemy nad nimi zapanować.

Czy w trakcie programu, w każdej chwili będę mogła napisać wiadomość na grupie i mieć z Tobą kontakt?

Oczywiście. Jestem dostępna dla Ciebie na grupie praktycznie 24 h/dobę poza momentami, w których śpię 😉 Nie tylko ja będę dla Ciebie wsparciem, ale – mam nadzieje – również inne osoby, które przystąpiły do programu.

Czy już w trakcie programu będę chudnąć?

Program jest nastawiony na stałą zmianę sposobu odżywiania i stylu życia. Wprowadzając już pierwsze zmiany i ucząc się swoich zachowań, Twoje ciało będzie reagować na nie najpewniej właśnie ubytkiem masy ciała. Jestem przekonana, że odnajdując równowagę pomiędzy sercem, umysłem i ciałem, masa ciała wraca do prawidłowych wartości. Jest to jednak proces. Nie oferuje Ci w programie szybkich i spektakularnych efektów odchudzających. Takie nie istnieją, a nawet jeśli, to są nietrwałe.

Czy problemy z tarczycą, insulinooporność lub inne dietozależne choroby wykluczają mnie z programu?

Absolutnie nie, pod warunkiem, że Twoje zdrowie jest pod opieką specjalisty. Nie będziemy tu stosować drakońskich diet, ani diet w ogóle. Zatem żadnej z chorób nie zaszkodzimy. W pewnych przypadkach jednak, odchudzanie może być nieco trudniejsze i wymagać indywidualnego podejścia żywieniowego. Zatem, jeśli cierpisz na dietozależną chorobę, koniecznie napisz do mnie maila, zanim zdecydujesz się na udział w programie.

Czy za program mogę zapłacić w ratach?

W wyjątkowych sytuacjach dopuszczam taką opcję. Jeśli chcesz z tego skorzystać, koniecznie napisz do mnie maila. Razem na pewno znajdziemy odpowiednie dla nas obu rozwiązanie.

Czy muszę być na spotkaniach w aplikacji zoom?

Spotkania będą nagrywane, więc teoretycznie będziesz mogła je odsłuchać. Jeśli jednak chcesz mieć ze mną kontakt i zadać pytanie, podzielić się swoim problemem na żywo, to Twoja obecność na spotkaniu będzie niezbędna. Postaram się jednak, publikując ankietę, zapytać o zdanie każdą z uczestniczek i mam nadzieje znaleźć dogodne dla każdej z nas terminy.